S kočárkem

Všechny výlety, které zde najdete jsou vhodné pro cestování s kočárkem.  

Tentokrát jsme se vydali na celodenní výlet. Momentálně u nás probíhá fascinace rozhlednami
a vším s nimi spojeným. Na předchozím výletu na rozhlednu Doubravku mě i děti zaujala stavba natolik, že jsme vyhledali další rozhledny z ateliéru Martina Rajniše. Řada padla na rozhlednu Bára a blízký Kočičí hrádek.

Když je moc horko nebo naopak moc zima, přemýšlíme co dělat. A v těchto dnech, kdy je venku 35°C už se výlety moc zvládat nedají. Tak jsme se před vedrem schovali do Království železnic.

Zoo Jihlava

05.08.2018

Další Zoo, kterou jsme navštívili, byla ta jihlavská v rámci našeho pobytu u Medlovského rybníka.

Další náš výlet vedl do kouřimského skanzenu. Tentokrát jsme chtěli odpočinkový výlet a to se nám splnilo.

Zoo Chleby

23.06.2018

Požadavky byly jasné: " Mami, chci na zvířátka." Tak jsem sedla k počítači a hledala Zoo, do které se dá rozumně dojet vlakem, Amálka to ujde a není přes celou republiku. A do top výběru se dostala Zoo Chleby. Tak jsme druhý den ráno sedli na vlak a jeli.

Pamatujete si večerníček Méďové? Pouštíte ho dětem? My se na něj občas podíváme a má úspěch, hlavně znělka..Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům... A tak nás jednoho dne napadlo se jet na Kubu, Vojtu a Matěje podívat.

Poděbrady

04.06.2018

Poděbrady. Krásné město. Plánujete půldenní nebo celodenní výlet? Poděbrady se hodí pro oboje. Kolonádu stihnete za půl den a když přidáte koupání v jezeře, máte krásný program na celý den.